Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - matematika

Základná škola Kráľovský Chlmec

Miesto práce
Ľ. Kossutha 56, Kráľovský Chlmec
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
453

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v požadovanom študijnom odbore podľa vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Ďalšie požiadavky
Zoznam požadovaných dokladov
- Žiadosť o prijatie do zamestnania
- Profesijný životopis
- Motivačný list
- Súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z.
o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- Overené kópie dokladov o získanom vzdelaní
- Od úspešného uchádzača pred uzavretím pracovného vzťahu budeme
vyžadovať:
- potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pre výkon činnosti učiteľa
- odpis z registra trestov podľa par. 15 zákona 138/2019 Z. z.
Doplňujúce údaje: Nástup: 1. 9. 2020
Miesto je obsadzované na dobu určitú na zastupovanie počas MD a RD.
Pracovný úväzok: 100 % - 23 vyučovacích hodín týždenne.
Plat : podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Výška platu závisí od stupňa dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe v rozmedzí 915 € – 1 477 €.

ID: 3918733  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.