Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Anglický jazyk

Základná škola Juraja Fándlyho Sereď

Miesto práce
Fándlyho 763/7A, Sereď
Termín nástupu
2024-08-26

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
692

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Ďalšie požiadavky
zsjfandlyhosered.edupage.org

Vážení pedagogickí nadšenci, hľadáme skvelého učiteľa/ku anglického jazyka, ktorý sa chce pripojiť k nášmu tímu na Základnej škole Juraja Fándlyho v Seredi! Ak máte vášeň pre vyučovanie, inovatívne metódy a schopnosť inšpirovať študentov, tak ste ten správny kandidát pre nás.

Požiadavky:

- Kvalifikácia v oblasti vyučovania anglického jazyka
- Schopnosť tvorivej výučby a zapájania študentov
- Skúsenosti s prácou s deťmi
- Komunikatívnosť a schopnosť budovať pozitívne vzťahy

Ponúkame:

- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť profesionálneho rozvoja a vzdelávania
- Podpora kolegov a priestor pre tvorivosť
- Príležitosť ovplyvniť a formovať budúcnosť našich študentov

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu a prispieť k vzdelávaniu mladých ľudí, neváhajte a pošlite nám svoje životopis.

Tešíme sa na vašu prihlášku a nového kolegu/kolegyňu!

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Kubicová
Tel.: +421904556749
E-mail: poslať životopis
ID: 4808140  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.