Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - hudobná výchova, občianska náuka, slovenský jazyk a literatúra

Základná škola Hranovnica

Miesto práce
Sládkovičova 510, Hranovnica
Termín nástupu
2018-08-27

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
318

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hudobná výchova, Občianska náuka, Slovenský jazyk a literatúra

Znalosť práce s PC
Práca s PC, internetom, Microsoft Office

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Ponuka práce je platná pre 2 úväzky. Uvítame menované predmety v kombinácii s ANJ a VYV. Pracovný pomer na dobu určitú od 27.08.2018 do 31.08.2019.

Potrebné doklady pre všetkých záujemcov:
– žiadosť o prijatie do zamestnania,
– profesijný životopis,
– kópia dokladu o potrebnom najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
– čestné vyhlásenie o bezúhonnosti (u úspešných uchádzačov sa bude vyžadovať výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace),
– súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov uvádzaných v žiadosti a požadovaných dokladoch.

Kvalifikačné predpoklady:
a) spôsobilosť na právne úkony,
b) vek nad 18 rokov,
c) ovládanie štátneho jazyka,
d) zdravotná spôsobilosť,
e) bezúhonnosť,
f) vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa.

Žiadosť o prijatie do zamestnania je možné doručiť:
– osobne,
– mailom,
– alebo poštou na adresu školy.

Kontaktná osoba: Mgr. Ľubica Šifrová, riaditeľka školy, tel. 052/788 88 63

ID: 3430212  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.