Pedagogický asistent

Základná škola Handlová

Miesto práce
Morovnianska cesta 1866/55, Handlová
Termín nástupu
2021-01-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
298

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
bežný užívateľ

Vzdelanie
Podľa vyhlášky Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu SR č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Pracovná pozícia bude obsadzovaná v rámci národného projektu "Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II".

Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnanie, životopis, doklady o vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov!

Platové zaradenie: V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Na základe predložených dokladov budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.

Od úspešných uchádzačov budeme pred podpisom zmluvy vyžadovať:
- ODPIS z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti

Počet pracovných miest: 2

ŽIADOSTI POSIELAJTE na mail. adresu: [email protected] alebo poštou na adresu školy.

ID: 3997367  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.