Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Matematika

Základná škola Cífer

Miesto práce
SNP 5, Cífer
Termín nástupu
2021-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
427

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, v znení neskoršej vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, ktorá je účinná od 15. januára 2020.

Ďalšie požiadavky
Mzda podľa platových taríf pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe účinné od 1. januára 2020, od 998,50 €.
Profesijné životopisy zasielajte na zverejnenú mailovú adresu.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Na osobný pohovor je potrebné priniesť kópiu dokladu o požadovanom vzdelaní.
Všetci uchádzači pozvaní na osobný pohovor budú informovaní o výsledkoch výberového konania.

ID: 4106546  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.