Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Základná škola Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Hlboká cesta 4, Staré Mesto
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
328

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Word, Internet

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady a náplň práce v súlade s Vyhláškou MŠ SR č. 1/2020 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Ďalšie požiadavky
Platové podmienky sú podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v závislosti od dĺžky započítanej praxe a zaradenia do príslušného kariérového stupňa.
Požadované doklady:
- Žiadosť o prijatie do zamestnania
- Profesijný životopis
- Súhlas so spracovávaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- Kópia dokladu o nadobudnutom vzdelaní
Vzhľadom na poslanie školy je znalosť nemeckého jazyka výhodou.

ID: 3897822  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.