Kuchár / kuchárka

Základná škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Mierová 46, Ružinov
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
510

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie
Základné, stredoškolské. Uchádzači bez odborného vzdelania si hygienické minimum
( ak nemajú ) môžu doplniť neskôr. Náplň práce: príprava obedov pre žiakov a zamestnancov školy.
Vyžaduje sa spoľahlivá dochádzka do práce, dodržiavanie hygienických predpisov a bezúhonnosť.

Ďalšie požiadavky
Zvýhodnené platové podmienky = hrubá mzda 786,50 € + osobné a výkonnostné ohodnotenie, koncoročné prémie, strava na pracovisku zdarma. Jednozmenná prevádzka, 30 dní dovolenky ročne, voľné víkendy a sviatky, sociálne istoty.
Kvalitná základná škola v pekných priestoroch, príjemný kolektív.

ID: 3919691  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.