Vychovávateľ

Základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Černyševského 8, Bratislava - Petržalka
Termín nástupu
2024-08-26

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
600

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky
Našim vychovávateľkám/vychovávateľom ponúkame nasledujúce benefity:
- po splnení podmienok náborový príspevok 1000€ a príspevok na rekreáciu
- občerstvenie na pracovisku
- príspevok do III. piliera DDS
- možnosť vzdelávať sa a rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti

Sme priateľský, podporujúci a spolupracujúci kolektív a hľadáme do nášho tímu ľudí, ktorých baví práca s deťmi a radi využívajú tvorivé a inovatívne metódy.
Ponúkame prácu v prostredí, kde sa ako k deťom, tak aj k svojim zamestnancom správame s rešpektom.

Pozícia je vhodná pre absolventov, aj pre skúsených profesionálov.
Sme otvorení aj uchádzačom so skúsenosťami s prácou mimo školstva.
Škola sa zapojila do zavádzania nového štátneho vzdelávacieho programu. Nové kurikulum zavedieme od septembra 2024.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zora Dóczyová
Tel.: +421262243854
E-mail: poslať životopis
ID: 4795082  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.