Pedagogický asistent

Základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Tupolevova 20, Petržalka
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
500

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Internet, Word, Excel, mail,

Vzdelanie
Vysokoškolské druhého stupňa v požadovanom odbore,
kvalifikačné predpoklady v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v súlade s vyhláškou MŠVVaŠ SR č.1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Pracovný pomer na dobu: určitú – počas trvania projektu „Národný projekt“: Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov
Platové podmienky: v zmysle platnej právnej úpravy

Zoznam požadovaných dokladov:
písomná žiadosť,
profesijný štruktúrovaný životopis
kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
motivačný list
písomné čestné prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti
písomné čestné prehlásenie o bezúhonnosti
písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov za účelom

Výberového konania v súlade s ustanovením zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Ďalšie požiadavky:
osobnostné a morálne predpoklady
pozitívny vzťah k práci s deťmi a učiteľmi
komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť,trpezlivosť

Náplň práce:
pedagogická diagnostika
špeciálno-pedagogická intervencia v triedach
špeciálno-pedagogická intervencia u detí, ktoré potrebujú odbornú pomoc v
rámci ŠVVP

ID: 3927312  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.