Pedagogický asistent

Základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Lachova 1, Petržalka
Termín nástupu
2020-03-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
339

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
internet, Word, Excel

Vzdelanie
A) vysokoškolské vzdelanie I., stupňa,
b) úplné stredoškolské vzdelanie + doplnenie pedagogickej spôsobilosti
-podľa zákona č. 138/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov
c)minimálne ÚSO plat od 738,50 EUR
VŠ - plat od 817,50 EUR
Prosíme uchádzačov, aby si dôkladne preštudovali podmienky na prijatie na uvedenú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme výlučne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na prijatie.

Ďalšie požiadavky
Kladný vzťah k deťom, prax nie je podmienkou, môže byť aj začínajúci, zrelá osobnosť, ktorá má chuť stále na sebe pracovať, dobré komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť samostatnej práce, zodpovednosť, lojalita, flexibilita, dôslednosť a rešpektovanie pravidiel, tvorivosť a trpezlivosť.

ID: 3870141  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.