Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Prokofievova 5, Petržalka
Termín nástupu
2019-12-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
350

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Word, internet, Power Point na bežnej užívateľskej úrovni

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady pre výkon pedagogickej činnosti a pre príslušný druh a typ školy podľa zákona MŠVVaŠ SR č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady pre výkon pracovnej činnosti v príslušnej kategórii alebo podkategórii pedagogického zamestnanca,

Ďalšie požiadavky
Ponúkaný plat: V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

ID: 3805432  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.