Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - matematika, nemecký jazyk, slovenský jazyk a literatúra

Základná škola Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Nejedlého 8, Dúbravka
Termín nástupu
2020-08-24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
460

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika, Nemecký jazyk, Slovenský jazyk a literatúra

Znalosť práce s PC
Word, excel, internet

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady: v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a v zmysle vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Hľadáme kolegyňu/kolegu - nadšeného pre prácu s deťmi s prirodzenou autoritou, so zmyslom pre tímovú prácu a so záujmom učiť a riešiť i nové veci v prospech detí i školy.
Ponúkame perspektívne zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej škole. Ponúkame 45 dní dovolenky a iné zamestnanecké benefity.

ID: 3927943  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.