Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Základná škola Bešeňov

Miesto práce
Bešeňov
Termín nástupu
2021-01-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
29

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
počítačovo znalý, práca s internetom, mailom, balíkom kancelárskych aplikácií

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch.

Ďalšie požiadavky
Hľadáme učiteľa/ku do nášho pedagogického tímu. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, podporu a osobný rast a vedenie počúvajúce svojich zamestnancov. Znalosť anglického jazyka je vítaná.
Hľadáme učiteľa/ku, ktorý:
- je tímový hráč usilujúci sa porozumieť vízii našej školy
- má rád deti, učí sa a pracuje na sebe
- k zverenej práci pristupuje zodpovedne a profesionálne
- podieľa sa na školských aktivitách a buduje vzťahy
- pracuje s administratívou v nevyhnutnej potrebnej miere
V inzeráte uvádzame dátum nástupu 1.1.2021, ale toto vieme potenciálne upraviť vzhľadom na okolnosti. Ak hľadáte prácu tohto typu, neváhajte sa ozvať.

ID: 3989922  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.