Predajkyňa/predajca zájazdov

Zájazdy.sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská 5, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poradenstvo v oblasti cestovania
• predaj zájazdov, vytváranie ponúk, rezervácií
• telefonická, emailová aj osobná komunikácia s klientmi
• samostatné vedenie obchodných prípadov
• komunikácia s cestovnými kanceláriami

• motivujúce platové ohodnotenie
• prácu v príjemnom kolektíve
• zázemie stabilnej spoločnosti
• zvýhodnené ceny dovolenky pre zamestnancov, príspevok na dovolenku
• zaujímavé študijné cesty do celého sveta
• zaškolenie a získanie skúsenosti v cestovnom ruchu

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Práce je vhodná skôr pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
• SŠ vzdelanie / VŠ výhodou - vhodné pre absolventov
• výborné komunikačné schopnosti, príjemný prejav
• schopnosť tímovej spolupráca aj samostatnej práce
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• chuť dosahovať najlepšie výsledky
• veľmi dobrú znalosť práce na PC
• prax v cestovnej kancelárii alebo agentúre výhodou

Zájazdy nás bavia, a pretože cestovanie znova ožíva, hľadáme nové kolegyne či kolegov. Poďte sa stať dôležitou súčasťou jednej z najväčších cestovných agentúr u nás.

Budete pracovať v tíme, radiť klientom pri výbere dovolenky, zaisťovať im krásne zážitky. Nechceme po vás žiadne naháňanie nových ovečiek formou telemarketingu, pracujeme v malých tímoch s objednávkami a dopytmi, ktoré nám klienti sami zašlú alebo si o ne zatelefonujú.

Ako predajca môžete u nás rásť, posunúť sa na vyššie pozície a vďaka možnosti pracovných ciest aj precestovať celý svet.
ID: 2823515  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou