Pracovník komunálnej zelene

Záhradnícke služby KLAČANSKÝ, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
600 - 1 200 EUR/mesiac(podľa druhu pracovného pomeru a schopností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kosenie na plochách verejnej zelene a zelene firemných, priemyselných areálov
- Ručné vykášanie stroju neprístupných plôch krovinorezom alebo vyžínačom
- Údržba zelene (odborné a pomocné práce v záhradníctve)
- V zime je náplňou práce odhŕňanie snehu vo firemných areáloch a v mestských častiach Trenčín

- Dlhodobá pracovná perspektíva
- Možnosť celoročného príjmu (pracujeme aj mimo sezóny)
- Práca v exteriéri
- Odmeny
- Príplatky za prácu v sobotu
- Stravné lístky
- Možnosť kariérneho a osobného rastu
- Firemné akcie

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Vodičský preukaz skupiny B
- Skúsenosti so záhradnou mechanizáciou – strunový vyžínač/ krovinorez
- Zodpovednosť za vykonanú prácu
- Fyzickú zdatnosť
- Spoľahlivosť
- Dochviľnosť

Ak Vás zaujíma práca pre firmu, ktorá:
* Svojim zákazníkom už 30 rokov poskytuje komplexné služby - od návrhu, cez realizáciu až po následnú údržbu zelene
* Vďaka našim špecializovaným tímom
* Sa skutočne zaujíma a stará o svojich kolegov
* Si zakladá na dlhodobej spolupráci - niektorí z našich kolegov sú s nami už viac ako 20 rokov. Zákazníci ešte dlhšie.
* Je roky popredným dodávateľom záhradníckych služieb v našom regióne

.. tak viete, čo treba urobiť :)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3776021  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac