Záhradník

Záhradnícke služby KLAČANSKÝ, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiacv závislosti od schopností uchádzača a druhu prac. pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do nášho tímu na pracovnú pozíciu záhradník. Záhradnícke služby realizujeme po celom Slovensku, najmä Trenčiansky kraj, nakoľko naša prevádzka sa nachádza v Trenčíne.
Náplň práce:
Zakladanie nových súkromných záhrad a sadové úpravy firemných areálov
(terénne úpravy a drobné stavebné práce, inštalácia závlahového systému, vysádzanie rastlín, pokladanie a výsev trávnika, montáž vodných, drevených a svetelných prvkov.)

Pravidelná starostlivosť o existujúce záhrady a zelené plochy areálov
(kosenie trávnatých plôch, hnojenie, vertikutácia, odburinenie výsadieb, trávnikov a spevnených plôch, rez a výrub okrasných a ovocných drevín, údržba zelených striech, starostlivosť o závlahové systémy)

Napriek sezónnej práci (marec - november) možnosť celoročného príjmu - v zimných mesiacoch je náplňou práce odhŕňanie snehu vo firemných areáloch a mestských častiach Trenčín.

* odmeny k základnej mzde
* možnosť voľných víkendov, možnosť nadčasov
* príplatky za víkendy a sviatky
* stravné lístky
* priateľský kolektív
* stabilné a perspektívne zamestnanie
* možnosť profesionálneho a osobného rastu
* možnosť vzdelávania sa a školenia

Svoj životopis nám prosím posielajte na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme vybratých uchádzačov. Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* vodičský preukaz sk. B - podmienkou
* prax v záhradníckej firme - výhodou
* znalosť sortimentu rastlín - výhodou
* znalosť ošetrovania rastlín - výhodou
* skúsenosti so záhradnou technikou - výhodou
* práca je vhodná pre mužov z dôvodu fyzickej náročnosti
* profesionálny prístup k práci
* zodpovednosť a spoľahlivosť
* pozitívny vzťah k teamovej práci
* príjemné vystupovanie k zákazníkom

Ak Vás zaujíma práca pre firmu, ktorá:
* Svojim zákazníkom už 30 rokov poskytuje komplexné služby - od návrhu, cez realizáciu až po následnú údržbu zelene
* Vďaka našim špecializovaným tímom
* Sa skutočne zaujíma a stará o svojich kolegov
* Si zakladá na dlhodobej spolupráci - niektorí z našich kolegov sú s nami už viac ako 20 rokov. Zákazníci ešte dlhšie.
* Je roky popredným dodávateľom záhradníckych služieb v našom regióne

.. tak viete, čo treba urobiť :)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3590554  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac