Sekretárka/Asistent s účtovnými znalosťami

ZAČIATOK, s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa výkonu a angažovanosti 600-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce sú činnosti zodpovedajúce vedomosti a strednej ekonomickej alebo podobnej školy, (podnikania, obchodu a podobne). Jedná sa o základné účtovné operácie, administratívne úkony, hospodárska korešpondencia, udržiavanie čistoty na pracovisku, riadenie úloh, kalendára, pripomienkovanie a podobne. Aj minimum osobných asistentských služieb. Reálna schopnosť učiť sa a aj naučiť. Práca s PC na užívateľskej úrovni

Obedy a večere za 1€ zvyšok uhrádza zamestnávateľ, využívanie služobného mobilu, pc, v prípade potreby osobného auta, možnosti používať fitnes, bazén saunu v prípade ak nie je práve čo na práci alebo v čase osobného voľna. Možnosti vzdelávania sa. Ďalšie podľa dohody

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb pre podnikateľov, zabezpečujeme rôzne činnosti v rôznych oblastiach. Umožňujeme a podporujeme kariérny rast, očakávame zvládnutie plne samostatného prístupu k práci. Poskytujeme možnosti, rastu a spolupráce v rôznych oblastiach ako benefity pre spolupracovníkov/zamestnancov. Očakávame dobré pracovné nasadenie a výkon.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, administratívne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy
Personalistika - základy
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť vo vzdelávaní, záujem o prácu, mlčanlivosť, lojálnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, vnútorný pocit zodpovednosti, odolnosť voči stresu, nefajčiar počas výkonu práce, angažovanosť, neformálnosť, flexibilita v myslení, pohodový charakter, dokázať vnímať potreby organizácie a samostatne ich efektívne riešiť. Otvorenosť, úprimnosť.

Spoločnosť poskytuje služby v rôznych činnostiach podľa potrieb klientov.

Zámocká 36
811 01 Bratislava
ID: 3236301   Dátum zverejnenia: 8.11.2017