Vodič dopravnej zdravotnej služby

Záchranná zdravotná služba SR, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiacvariabilná zložka, príplatok nočná práca, sviatky, víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. preprava pacientov
. prepravuje pacientov z/do zdravotníckeho zariadenia, prípadne do domáceho ošetrenia
. realizuje prepravu transplantačných tímov
. realizuje prepravu biologického materiálu
. komunikuje s dispečingom dopravnej zdravotnej služby
. stará sa o údržbu, čistotu, hygienu a dezinfekciu vozidla

. práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím
. priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
. zamestnanecké benefity
. možnosť kariérneho rastu

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

• minimálne 2 roky praxe ako profesionálny vodič s vodičským oprávnením skupiny B,
• vek: 21 a viac rokov podmienkou
• humánny prístup, komunikatívnosť,
• bezúhonnosť

Spoločnosť ZZS SR a.s. je pôvodom slovenská spoločnosť., ktorá bola založená v roku 1997. V súčasnosti je ZZS SR jedným z prevádzkovateľov dopravných zdravotných služieb na Slovensku.

Vajanského nábrežie 5
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Ďurfinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3820953  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac