Lekár záchrannej zdravotnej služby

Záchranná zdravotná služba Bratislava

Miesto práce
Okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacOd 1 500 € bez špecializácie, v závislosti od skúseností, od 2 500 € so špecializáciou, v závislosti od skúseností + ďalšie príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekára na posilnenie našej posádky RLP na stanici v Bojniciach.

Výkon práce lekára záchrannej zdravotnej služby v zmysle zákona č. 579/2004 Zb. a výnosu Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky z 11. marca 2009 č. 10548/2009-OL v aktuálnom znení, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o záchrannej zdravotnej službe a nariadenia vlády 296/2010 v aktuálnom znení.

– dynamické a otvorené pracovné prostredie
– nadštandardné vzdelávanie
– podpora profesionálneho a osobného rozvoja
– 5 dní voľna na zotavenie nad rámec bežnej dovolenky
– príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
– príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
– finančná odmena pri osobných a pracovných výročiach

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: [email protected]

Spracúvanie Vašich osobných údajov v zaslanom životopise je nevyhnuté na vykonanie predzmluvných opatrení spočívajúcich v posúdení Vašich znalostí a skúsenosti vo vzťahu k požiadavkám na pracovnú pozíciu. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://emergency-ba.sk/ochranaudajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

minimálne VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

– zodpovednosť
– precíznosť
– samostatnosť
– iniciatívnosť
– komunikatívnosť
– pracovné nasadenie
– profesionalita
– prax v záchrannej zdravotnej službe je výhodou
– znalosť jedného svetového jazyka (NJ, AJ) výhodou

Záchranná zdravotná služba Bratislava je najväčším štátnym poskytovateľom neodkladnej prednemocničnej zdravotnej starostlivosti pri ohrození ľudského zdravia a života. V rámci Banskobystrického, Bratislavského, Nitrianskeho, Trenčianskeho, Trnavského a Žilinského kraja prevádzkuje 94 staníc, prevažne rýchlej zdravotnej pomoci (RZP) a rýchlej lekárskej pomoci (RLP).
Denne zasahujú jej posádky priemerne pri 400 prípadoch. Okrem primárnych výjazdov uskutočňuje aj sekundárne výjazdy medzi nemocničnými zariadeniami, tzv. transporty pacientov. Za rok uskutočnia posádky ZZS Bratislava približne 150 tis. výjazdov. Každodennú prevádzku zabezpečuje viac ako 1100 zamestnancov, z toho je 700 zdravotníckych záchranárov, 166 lekárov a posádku ambulancií dopĺňa 204 vodičov.
ZZS Bratislava bola zriadená Ministerstvom zdravotníctva SR ako štátna príspevková organizácia v roku 1992.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4121976  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac