Zdravotnícky záchranár

Záchranná zdravotná služba Bratislava

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od. 1.1. 2020 1 064€ plus príplatok za prácu v Bratislavskom kraji do výšky 200 € a ďalšie príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce. Novo nastupujúcim zamestnancom môže byť poskytnutý náborový príspevok vo výške 1 000 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti v záchrannej zdravotnej službe podľa platnej legislatívy.

- prepracovaný systém benefitov v spoločnosti,
- dynamické a otvorené pracovné prostredie,
- podpora profesionálneho a osobného rozvoja,
- nadštandardné vzdelávanie.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: [email protected]
Spracúvanie Vašich osobných údajov v zaslanom životopise je nevyhnuté na vykonanie predzmluvných opatrení spočívajúcich v posúdení Vašich znalostí a skúsenosti vo vzťahu k požiadavkám na pracovnú pozíciu.
Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://emergency-ba.sk/ochranaudajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky záchranár, urgentná zdravotná starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, pracovné nasadenie, profesionalita,
- prax v záchrannej zdravotnej službe je výhodou,
- znalosť jedného svetového jazyka ( NJ, AJ) výhodou.

Záchranná zdravotná služba Bratislava, zriadená 1. januára 1992, prevádzkuje 62 ambulancií/staníc záchrannej zdravotnej služby v šiestich krajoch Slovenska. Hlavným predmetom činnosti ZZS Bratislava je poskytovanie neodkladnej prednemocničnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Antolská, 11
850 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Dobrovodský
E-mail: poslať životopis
ID: 3822965  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od. 1.1. 2020 1 064€ plus príplatok za prácu v Bratislavskom kraji do výšky 200 € a ďalšie príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce. Novo nastupujúcim zamestnancom môže byť poskytnutý náborový príspevok vo výške 1 000 €.