Lekár rýchlej lekárskej pomoci

Záchranná zdravotná služba Bratislava

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon práce lekára záchrannej zdravotnej služby v zmysle zákona č. 579/2004 Zb. a výnosu Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky z 11. marca 2009 č. 10548/2009-OL a výnosu MZ SR z 9.júla 2010 č. 14016/2010-OL, ktorým sa mení a dopĺňa výnos MZ SR z 11. marca 2009 č. 10548/2009-OL, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o záchrannej zdravotnej službe.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme aj pre Banskobystrický kraj, Nitrianský kraj, Trenčiansky kraj a Žilinský kraj.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 - 2 200 € + príplatky

- prepracovaný systém benefitov v spoločnosti,
- dynamické a otvorené pracovné prostredie,
- podpora profesionálneho a osobného rozvoja,
- nadštandardné vzdelávanie.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: [email protected]
Spracúvanie Vašich osobných údajov v zaslanom životopise je nevyhnuté na vykonanie predzmluvných opatrení spočívajúcich v posúdení Vašich znalostí a skúsenosti vo vzťahu k požiadavkám na pracovnú pozíciu.
Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://emergency-ba.sk/ochranaudajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, odbor všeobecné lekárstvo

- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, pracovné nasadenie, profesionalita,
- prax v záchrannej zdravotnej službe je výhodou,
- znalosť jedného svetového jazyka ( NJ, AJ) výhodou.

Záchranná zdravotná služba Bratislava, zriadená 1. januára 1992, prevádzkuje 62 ambulancíí/staníc záchrannej zdravotnej služby v šiestich krajoch Slovenska. Hlavným predmetom činnosti ZZS Bratislava je poskytovanie neodkladnej prednemocničnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Antolská, 11
850 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Dobrovodský
E-mail: poslať životopis
ID: 3752864   Dátum zverejnenia: 4.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500 - 2 200 € + príplatky