Zdravotnícky záchranár

Záchranná zdravotná služba Bratislava

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
768€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti v záchrannej zdravotnej službe

- prepracovaný systém benefitov v spoločnosti,
- dynamické a otvorené pracovné prostredie,
- podpora profesionálneho a osobného rozvoja,
- nadštandardné vzdelávanie.

Ak spĺňate vyššie uvedené kritéria a pozícia Vás zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a životopis v SJ
e-mailom na [email protected] .
Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom číslo 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky záchranár, urgentná zdravotná starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, pracovné nasadenie, profesionalita,
- prax v záchrannej zdravotnej službe je výhodou,
- znalosť jedného svetového jazyka ( NJ, AJ) výhodou.

Záchranná zdravotná služba Bratislava, zriadená 1. januára 1992, prevádzkuje 62 ambulancíí/staníc záchrannej zdravotnej služby v šiestich krajoch Slovenska. Hlavným predmetom činnosti ZZS Bratislava je poskytovanie neodkladnej prednemocničnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Antolská, 11
850 07 Bratislava
ID: 3254536   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   768€ + odmeny