Reagujte bez životopisu

Hľadáme obsluhu zariadenia pre výrobu betónových kanalizačných šácht

Zábojník SK s.r.o.

Miesto práce
Nový dvor, Veľké Úľany-Nový dvor
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 850 EUR/mesiacZákladná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obsluhu zariadenia pre výrobu betónových kanalizačných šácht.

Náplň práce:

- Typ úväzku živnosť.

- Zabezpečovať výrobu betónových šachiet.

- Kompletovať jednotlivé polystyrénové polotovary do pripravených foriem.

- Viesť agendu vo výrobnej oblasti.

- Efektívne a kvalitne spolupracovať v rámci zadaných projektov.

- Fyzicky nenáročná práca vhodná pre mužov.

Pracovná doba:

- 8-hodinový pracovný čas s prestávkou na obed.

- Pracovná doba od pondelka do piatku, 6:00 - 14:30.

Poznámka: Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného zamestnanca, ktorý sa bude aktívne podieľať na výrobe betónových šachiet v našej spoločnosti. Ponúkame stabilné zázemie a možnosti profesionálneho rastu.

Jednosmenná prevádzka, PO - PÁ od 6.00-14.30.
Voľné víkendy. Práca na živnosť.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzača kontaktujeme po obdržaní životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie strojárskeho alebo stavebného zamerania.

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Orientácia v technickej dokumentácii.
Prax s riadením VZV.
Spoľahlivosť, ochota, ústretovosť.

Spoločnosť Zábojník SK s.r.o., na trhu 15 rokov, výrobca betónových dielov pre kanalizačné siete s pôsobnosťou na celom Slovensku, história spoločnosti 25 rokov existencie.
ID: 4741732  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac