Obchodný zástupca

Zábavné učení, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
2/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorého baví hravou formou obchodovať a pritom poradiť pedagógom s výberom vhodných didaktických pomôcok a hračiek. Pracovná náplň je prezentácia a predaj v materských a základných školách s následnou starostlivosťou o zákazníka.

Ponúkame zázemie v serióznej spoločnosti, ktorá je na trhu od roku 2011. Nadpriemerný zárobok, ktorý môžete sami ovplyvniť. Pravidelné školenia a profesijný rozvoj. V prípade záujmu o ďalšie informácie, nás neváhajte kontaktovať. Podrobnejšie informácie o nás nájdete na www.zabavneuceni.cz. Tešíme sa na nových spolupracovníkov.

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list a životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadujeme: Samostatnosť, pozitívny prístup, komunikatívnosť, flexibilitu, ochotu učiť sa a pracovať na svojom osobnostnom raste. Základné znalosti PC. Vodičský preukaz sk. B. Vlastný automobil.

Zábavné učení sa zaoberá vývojom a distribúciou didaktických hier a pomôcok pre materské a základné školy. Pravidelne navštevujeme školy, aby sme im prezentovali nové produkty a získavali podnety pre ďalší rozvoj našej ponuky. Sme výhradnými distribútormi významných európských značiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3612449  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac