Členovia komunikačného tímu

ZA ĽUDÍ

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr
1 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Politická strana hľadá členov do komunikačného tímu:
online špecialistu a komunikačného špecialistu

Online špecialista:
- Príprava rôzneho obsahu, Copywriting, vyber vhodných komunikačných kanálov
- Tvorba a správa online kampaní
- Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov. Grafické návrhy pre print aj web

Špecialista komunikácie:
- Potrebný politický a spoločenský prehľad
- Vynikajúce štylististické a gramatické zručnosti
- Schopnosť samostatne pripravovať stanoviská, prejavy, talking points, odpovede na otázky novinárov

flexibilný pracovný čas, čiastočne flexibilné miesto výkonu práce, kompetitívny plat, mimoriadne zaujímavá práca, pri ktorej nikdy nehrozí nuda, skvelý tím kolegov, dynamické pracovné prostredie

Ak sa už nikdy nechcete nudiť, pracovať v mimoriadne život, zaujímavom a dynamickom prostredí, naučiť sa mnoho nového, spoznať zaujímavých ľudí, ale i tvrdo pracovať, hláste sa!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, politické vedy, marketing, ....

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dynamický, kreatívny, prispôsobivý, odolný voči stresu, nápaditý, pozitívny, zmysel pre humor, lojálny, dôveryhodný, stabilný

Vládna politická strana
ID: 4133295  Dátum zverejnenia: 1.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac