Area Sales Manager

Z - TRADE SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac+osobné ohodnotenie, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Plánovanie a realizácia stratégie predaja v súlade so stanovenými obchodnými cieľmi.
  2. Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi.
  3. Zabezpečenie pravidelného podávania správ o výsledkoch a analýzy trendov predaja.
  4. - Identifikácia nových obchodných príležitostí a rast trhového podielu v pridelenej oblasti.
  5. - Školenie obchodných zástupcov (teoretické, ale aj praktické, príležitostný koučing).
  6. - Výber nových obchodných zástupcov.
  7. Vedenie a motivovanie tímu obchodných zástupcov.
  8. Monitorovanie výkonnosti obchodných zástupcov v pridelených oblastiach a ich podpora pri dosahovaní stanovených cieľov.

  • Hrubý plat 1 800 €.
  • Trimestrálny bonus.
  • Príspevok na stravovanie je súčasťou platu.
  • Príspevok na dovolenku.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Práca na diaľku po dohode.
  • Zľava na predaný tovar.
  • Akcie spoločnosti.
  • Príjemný kolektív a plná podpora zo strany kolegov počas zácviku.
  • Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja prostredníctvom odborných školení a kurzov.
  • Stabilné pracovné prostredie v úspešnej a dynamickej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis
motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

oblast predaja tradičný trh

Počet rokov praxe

2

  • - Požadujeme stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo prax v oblasti predaja v trvaní aspoň 2 roky.
  • - Skúsenosti s vedením tímu predajcov a ich motivovaním k dosahovaniu cieľov.
  • - Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • - Znalosť a schopnosť pracovať s MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • - Analytické a strategické myslenie.
  • - Ochota cestovať v rámci pridelenej oblasti podľa potreby.
  • - AJ na komunikatívnej úrovni.
  •  -Maďarčina na profesionálnej úrovni
  • - Pracovitosť, zodpovednosť.
  • -Ochota učiť sa nové veci.
  • -Proaktívny prístup k práci a riešeniu problémov.

Z - TRADE s. r. o. je česká společnost působící na trhu od roku 1992. Dceřiná společnost - firma Z-TRADE SK působí na slovenském trhu již 10 let. Obchodní aktivity zahrnují distribuci svíček renomovaných světových výrobců a distribuci lepidel předních světových značek. Díky síti obchodních zástupců je společnost schopna rychle a flexibilně zásobovat více než 5000 partnerů na celém území ČR a v SR.
Firma Z - TRADE se soustředí především na oblast svíček, lepidel a tmelů a sezónního dárkového zboží.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809944  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac