Obchodný zástupca

Z + M servis a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ mesačná odmena z dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame:

Schopnosť identifikovať a oslovovať nových klientov v oblasti digitalizácie a tlačového prostredia.

Budovanie a udržiavanie vzťahov s klientami.

Poradenstvo klientom ohľadne riešenia v oblasti digitalizácie a tlačového prostredia.

Zaistenie splnenia obchodných cieľov.

Aktívna komunikácia s tímom a reportovanie výsledkov.

Požiadavky:

Komunikatívna znalosť slovenského jazyka

Komunikatívna znalosť anglického jazyka výhodou

Skúsenosť v oblasti B2B predaja a obchodu

Záujem o technológie a digitalizáciu

Schopnosť pracovať samostatne a v tímu

Vysoká miera sebaorganizácie a motivácie

Čo ponúkame:

Fixné platové ohodnotenie v mesačnej výške podľa skúseností.

Provízny systém podľa výsledkov, bez finančného obmedzenia.

Možnosť profesijného rozvoja a školenia v oblasti digitalizácie a tlačového prostredia.

Podpora zo strany skúseného tímu a vedenia.

Hybridný pracovný režim.

Hľadáme ambiciózneho a motivovaného jednotlivca na pozíciu Obchodného zástupcu v oblasti digitalizácie dokumentov, procesov a taktiež tlačového prostredia.
Ak máte vášeň pre technológie, schopnosť budovať vzťahy s klientami a túžbu po úspechu, mohli by ste byť práve tým, ktorého hľadáme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná, nie je podmienkou

Počet rokov praxe

4

- prax v oblasti obchodu a predaja vítaná
- prehľad v oblasti IT
- schopnosť viesť samostatné obchodné rokovania
- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- flexibilita a samostatnosť

Spoločnosť Z+M servis a.s., pôsobí na trhu od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie služieb a dodávky produktov v oblasti tlačového prostredia a IT produktov a digitalizácie dokumentov. Počas svojej viac ako dvadsaťročnej pôsobnosti sme sa stali poprednou firmou v obore a to nie len na Slovensku a v Čechách ale aj v Poľsku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Honiskova
Tel.: +421915889242
E-mail: poslať životopis
ID: 4832542  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac