Sales manager

YVEX, s.r.o.

YVEX s.r.o., Liptovská Osada, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
zmluvná spolupráca (živnosť alebo s.r.o.); ohodnotenie podľa výkonu bez horného obmedzenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- návrhy obchodnej stratégie s cieľom maximalizácie príjmov
- vytváranie silnej a stabilnej pozície hotela na trhu
- porovnanie konkurencie a sledovanie trhu
- proaktívna komunikácia s klientami a -vytváranie príležitostí predaja
- vytváranie forecastov a anlýza dát predaja
- zodpovednosť za oblasť príjmov pri finančnom plánovaní
- kontakt s domácimi a zahraničnými CA a CK, za účelom vzájomnej komunikácie a spolupráce
- udržiavanie dobrých vzťahov a vyhľadávane nových kontaktov s profesionálnymi
organizáciami na úseku hotelového podnikania a s inými celoštátnymi, regionálnymi
a miestnymi organizáciami a spoločnosťami
- aktívna účasť a prezentácia hotela na medzinárodných výstavách a konferenciách
- spolupráca pri príprave propagácie a prezentácie hotela a spoločnosti
- práca s rezervačným systémom HOREC
- účasť na poradách vedenia spoločnosti, na ktorých prezentuje prácu obchodného úseku
a prijaté opatrenia prenáša do praxe

- ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti,
v príjemnom horskom prostredí Liptova
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných príslušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie a celodenné zamestnanecké stravovanie

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite prostredníctvom portálu PROFESIA alebo na e-mail : [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti a prax v oblasti predaja, v cestovnom ruchu alebo v oblasti revenue manažmentu
- duchom obchodník, komunikatívny, príjemný
- SW znalosti: Užívateľ MS Office, dobrá emailová komunikácia, RS Horec
- samostatnosť, precíznosť, flexibilnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- ochota školiť a vzdelávať sa

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4784370  Dátum zverejnenia: 14.3.2024