Upratovačka/ chyžná/ práčka/ manglérka a žehlička

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Osada
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
840 EUR/mesiac+ príplatky za SO, NE a Sv v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Upratovanie priestorov vo vlastníctve zamestnávateľa a v rámci toho:
- udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte,
- vysýpanie a odnášanie nečistôt zo smetných košov do kontajnerov,
- vykonávanie bežných upratovacích prác napr .umývanie podláh, utieranie prachu,
zametanie nečistôt
- výmena posteľného prádla
- tepovanie, vysávanie, čistenie a dezinfekcia sociálnych a iných sanitárnych zariadení,
- umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch,
- triedenie, pranie, sušenie a mangľovanie, prípadne žehlenie, skladanie a skladovanie
(príjem a výdaj) prádla a bielizne

- Ponúkame perspektívne zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
- Trvalé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- Výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie
- Zvýhodnené zamestnanecké stravovanie, bezplatné zamestnanecké ubytovanie
- Využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov

Ak hľadáte perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie, staňte sa súčasťou jedinečného projektu a pridajte k nášmu tímu.
Tešíme sa na Vás !

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoj životopis a motivačný list nám pošlite na e-mail : [email protected],

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- precíznosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť
- schopnosť vykonávať zadané úlohy proaktívne
- manuálna zručnosť
- pružnosť v myslení
- chuť sa učiť, získavať nové skúsenosti
- vodičský preukaz výhodou

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4110363  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac