Recepčný, recepčná

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Osada
Termín nástupu
ASAP
740 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie až do výšky 100 € + príplatky za So, Ne a Sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- zabezpečenie pokladničných a zmenárenských operácii v domácej alebo zahraničnej
mene
- nakladanie s finančnými prostriedkami podľa interných predpisov
- mailová a telefonická komunikácia s klientom
- vypracovanie cenových ponúk pre klientov, potvrdenie objednávok a fakturácia
pobytov
- rezervácia izieb, práca s fakturačným a hotelovým systémom
(ubytovanie, práca s účtom klienta, zúčtovanie klienta)
- poskytovanie komplexných informácií hosťom a návštevníkom
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov a poriadku v priestoroch recepcie
- reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti
- ostatné činnosti podľa pokynom zamestnávateľa súvisiace s dohodnutou pracovnou
činnosťou

- ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti, v
príjemnom horskom prostredí Liptova
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných
príslušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie a celodenné zamestnanecké
stravovanie
Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Hľadáme spoľahlivých a motivovaných ľudí pre prácu v perspektívnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Pracuje sa na krátky a dlhý týždeň

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite prostredníctvom portálu PROFESIA alebo na e-mail : [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre zodpovednosť, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, proklientský a proaktívny prístup k hosťom
Znalosť programu HOREC vítana.

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4075244  Dátum zverejnenia: 2.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac