Samostatný referent pre evidenciu majetku

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Gothal, Liptovská Osada
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie 70 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nahrávanie dokladov do centrálneho systému IDMS ( pokladničných dokladov za účelom zaúčtovania, došlých faktúr za účelom úhrady a zaúčtovania, zmlúv a iných dokladov)
- príjem a odosielanie pošty, evidencia došlej a odoslanej pošty,
- evidencia majetku, plánovanie, organizovanie a vykonávanie inventúr a inventarizácií, vrátane mimoriadnych, v súvislosti so zásobami tovarov, materiálov a surovín na skladoch a v prevádzkach
- zastupovanie samostatných odborných referentov pre účtovníctvo v nevyhnutnom rozsahu počas ich neprítomnosti, v plnom rozsahu počas ich dlhodobej neprítomnosti
- cenotvorba

- ponúkame zamestnanie na hlavný pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budú kontaktovaní telefonicky a následne budú pozvaní na osobný pohovor.
Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : [email protected], viac info na 0918 490 459.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, precíznosť, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, znalosť programu Pohoda vítaná

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3825724  Dátum zverejnenia: 20.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac