Pomocný kuchár

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Gothal, Liptovská Osada
Termín nástupu
1.5.2019 alebo dohodou
550 € - 850 € ( v závislosti od praxe a odbornosti) + Osobné ohodnotenie a odmeny od 110 € + Príplatky za So, Ne, SV a nadčasy v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pomocné práce pri príprave jedál teplej a studenej kuchyne
-výpomoc pri uskladňovaní a preberaní tovaru
-čistenie a sanitácia prevádzky, zabezpečenie čistoty kuchyne, umývanie riadu
-zodpovednosť za čistotu stolového a kuchynského riadu
-spolupráca s kuchárom a čašníkom
-vykonávanie čiastkových prác na jednotlivých úsekoch v kuchyni, podľa pokynov kuchára
-predpríprava v kuchyni
-príprava jednoduchších jedál a dezertov
-príprava šalátov a studených bufetov, príprava príloh
-dodržiavanie platnej legislatívy, tech. postupov, noriem a kalkulácií, HACCP
-ochota spolupracovať, flexibilita
-práce po skončení prevádzky kuchyne, sanitačné práce, zabezpečenie čistoty v kuchyni dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov v priestoroch kuchyne resp. iných priestoroch, v ktorých bude pripravovať pokrmy
-sledovanie vhodného uskladňovania potravín, kvality vstupných produktov pred tepelnou úpravou, sledovanie záručnej doby potravín

Ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer POČAS CELÉHO ROKU v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
-výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a odmeny v závislosti od odbornosti, profesionality, skúseností a kvality vykonanej práce
-mladý a dynamický tím
-možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
-zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
-využívanie športových a relaxačných služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
-bezplatné zamestnanecké ubytovanie
-pracovná doba : dlhý a krátky týždeň

V letnej sezóne 2019 otvárame novú štýlovú reštauráciu KOLIBA LIPTOV a práve do nej hľadáme spoľahlivých, motivovaných ľudí, ktorých práca v gastronómii napĺňa.
Ak máte chuť pracovať a stať sa súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.
Tešíme sa na Vás.

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail [email protected]

Bližšie info o našej spoločnosti na www.gothal.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, spoločné stravovanie

Počet rokov praxe

1

- profesionalita a odbornosť
- ochota školiť a vzdelávať sa
- samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
- kreativita, estetické cítenie
- odolnosť voči stresu

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3620162  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 € - 850 € ( v závislosti od praxe a odbornosti) + Osobné ohodnotenie a odmeny od 110 € + Príplatky za So, Ne, SV a nadčasy v zmysle ZP