Front office manager

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Gothal, Liptovská Osada
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Základná zložka mzdy 800 € + osobné ohodnotenie a príplatky 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Koordinácia a kontrola rezervácií v spolupráci s rezervačným oddelením, usmerňovanie práce recepcie s cieľom poskytovať efektívne, rýchle, zdvorilé a proaktívne služby hosťom
-Kontrola telefonickej, mailovej komunikácie s klientom a komunikácie cez portály
-Vedenie administratívy spojenej s chodom recepcie a účtovného oddelenia
-Kontrola proforma faktúr, vyšlých a došlých faktúr, zálohových a vyúčtovacích faktúr a súčinnosť s účtovným oddelením
-Kontrola uhradených platieb a následná súčinnosť s recepciou ako aj kontrola platieb stiahnutých terminálom na recepcii
-Mesačné výstupy pre ekonomické a účtovné oddelenie
-Zodpovednosť za skladové hospodárstvo a inventúry v nastavených programoch
-Vystavenie podkladov k fakturácií na ekonomické oddelenie
-Udržovanie a zvyšovanie kvality služieb
-Vedie, kontrolovanie, zaškolenie a motivovanie kolektívu pracovníkov úseku recepcie
-Hodnotenie pracovných výkonov podriadených zamestnancov a podávanie návrhov na priznanie odmeny, zvýšenie alebo krátenie osobného ohodnotenia a ostatných pohyblivých zložiek mzdy
-Vedenie pracovných pohovorov
-Vypracovanie pracovného plánu, mesačných rozpisov pracovných zmien a plánov čerpania dovoleniek zamestnancov
-Spolupráca na tvorení a realizácií cenovej politiky
-Tvorba balíkov a ich obmieňanie s cieľom zvýšiť tržby
-Stretnutia s klientom, dohodnutie eventu a spolupráca s ostatnými strediskami
-Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne v súčinnosti s ostatnými oddeleniami
-Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti

- ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie, bezplatné zamestnanecké ubytovanie

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : [email protected], viac info na 0948 882 824.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť, flexibilnosť, organizačné schopnosti
- reprezentačné vystupovanie, komunikatívnosť, proaktívny a proklientský prístup k hosťom a zákazníkom
- VYŽADUJEME prax v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva a znalosť programu HORES
- znalosť programov EPOS, FOODMAN výhodou

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3542808  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 800 € + osobné ohodnotenie a príplatky 300 €