Hlavný čašník

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Osada
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
základná mzda 640 € + osobné ohodnotenie a príplatky do 250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prípravné práce pred začatím a po skončení prevádzky
-obsluha hosťa, komunikácia s hosťom, dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy
-príjem objednávky, práca s ordermanom a registračnou pokladňou, zúčtovanie hosťa
-jednoduchá a zložitá obsluha hosťa, debrasovanie, umývanie barového inventáru
-úprava stola, baru, barového inventáru
-obsluha výčapného zariadenia, servis piva, servis vína, kávy a iných nápojov
- príprava miešaných nápojov, smoothie a čerstvých ovocných a zeleninových štiav
- aktívny predaj a poskytovanie informácií o ponúkaných jedlách a nápojoch zákazníkom ako aj informácie o službách
- riešenie a vybavovanie požiadaviek a reklamácií klientov s ohľadom na slušnosť a korektnosť
-práce po skončení prevádzky , inventúra a inventarizácia, sledovanie skladového hospodárstva, príjem a výdaj surovín a tovaru na sklad a zo skladu
-príprava akcií a slávností
-priebežné školenia a získavanie nových znalostí spojených so vzdelávaním a školeniami

Ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
-výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a odmeny v závislosti od odbornosti a profesionality
-mladý a dynamický tím
-vstupné školenia k všetkým vykonávaným činnostiam skúsenými hoteliermi
-možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
-zvýhodnené zamestnanecké stravovanie, bezplatné zamestnanecké ubytovanie
-využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov

pracovná doba : dlhý a krátky týždeň

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : [email protected], viac info na 0948 882 824.

Ak hľadáte perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie, staňte sa súčasťou jedinečného projektu a pridajte k nášmu tímu
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, spoločné stravovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, spoľahlivosť, ochota učiť sa a nadobúdať nové vedomosti a zručnosti, flexibilnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, vyučenie v odbore je výhodou, nie však podmienkou

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3396151  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 640 € + osobné ohodnotenie a príplatky do 250 €