Kuchár

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
034 73 Liptovská Osada 754, okres Ružomberok
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie chodu kuchyne a tímu ľudí v kuchyni
- organizácia práce v kuchyni
- dodržiavanie platnej legislatívy, tech. postupov, noriem a kalkulácií, HACCP
- vedenie skladového hospodárstva a zásob v kuchyni
- inventúra a inventarizácia
- vzdelávanie a štúdium nových trendov
- kreativita a originalita pri dohotovovaní pokrmov
- príprava tech. jednoduchších aj náročnejších á la carte jedál
- zostavovanie jedálneho lístka, polpenziových kariet a kariet plnej penzie
- príprava zložitého menu
- príprava kalkulácií a noriem

Ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
Výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
Mladý a dynamický tím
Vstupné školenia k všetkým vykonávaným činnostiam skúsenými hoteliermi
Možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
Zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
Využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny
Bezplatné zamestnanecké ubytovanie

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail [email protected], viac info na 0948 882 824
Bližšie info o našej spoločnosti na www.gothal.sk

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, spoločné stravovanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionalita a odbornosť
- ochota školiť a vzdelávať sa
- samostatnosť, pracovitosť
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
- kreativita, estetické cítenie
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3284555  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou