Plavčík

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Osada 756, 03473 Liptovská Osada, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
550 - 630 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a dozor nad kúpajúcimi sa osobami, dohľad nad dodržiavaním prevádzkového poriadku, opatrení a predpisov BOZP, poskytovanie prvej pomoci, zabezpečovanie kontroly kvality a teploty vody v bazénoch, čistenie bazénov

Ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
Výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
Mladý a dynamický tím
Možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
Zvýhodnené zamestnanecké stravovanie a ubytovanie
Využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : labajova@gothal.sk, viac info na 0948 882 824.
info o našej spoločnosti www.gothal.sk

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.
Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, sebaistota, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pohotové a rýchle reakcie
Uchádzač musí byť vlastníkom platného preukazu Vodnej záchrannej služby (plavec záchranca)

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko-relaxačné centrum Gothal, nachádzajúce sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu je reštaurácia s pizzériou, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness a fitnes centrum, Apartmánový dom Smrek a ubytovacie zariadenia, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny.
Ambíciou spoločnosti je vybudovať turisticko - relaxačný komplex s kapacitou 1600 lôžok s viacerými hotelmi, stravovacími zariadeniami a reštauráciami a s množstvom služieb na aktívny odpočinok.
Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Liptovská Osada 756
034 73 Liptovská Osada

Kontakt

ID: 3236018   Dátum zverejnenia: 8.11.2017