Recepčný, recepčná

YVEX, s.r.o.

Liptovská Osada 754, 034 73 Liptovská Osada, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod recepcie
- zabezpečenie pokladničných a zmenárenských operácií
- zabezpečenie aktualizácie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácie hostí
- poskytovanie komplexných informácií návštevníkom
- administratíva spojená s chodom recepcie

- ponúkame dlhodobé zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej
spoločnosti v turisticko - relaxačnom komplexe GOTHAL v Liptovskej
Osade
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných prísušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie a celodenné stravovanie
Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Hľadáme spoľahlivých a motivovaných ľudí pre prácu v perspektívnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : [email protected], viac info na 0948 882 824.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre zodpovednosť, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, prax na recepcii a znalosť programu Hores výhodou

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3213107  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou