Čašník, čašníčka

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Osada 174, 03473 Liptovská Osada, Ružomberok
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov a komunikácia s nimi, dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy, poskytovanie informácií o jedlách a nápojoch, kontroluje stav gastronomických zariadení, čistotu pohárov, tanierov, príborov, zabezpečuje pokladničné operácie

- ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti v turisticko - relaxačnom komplexe GOTHAL v atraktívnom prostredí Liptova
- poskytujeme zľavy na vstupy do bazénov a sáun
- celodenné stravovanie
- možnosť zamestnaneckého ubytovania
Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : labajova@gothal.sk, viac info na 0948 882 824.
Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, spoločné stravovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, spoľahlivosť, ochota učiť sa a nadobúdať nové vedomosti a zručnosti, flexibilnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, vyučenie v odbore je výhodou, nie však podmienkou

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko-relaxačné centrum Gothal, nachádzajúce sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu je reštaurácia s pizzériou, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness a fitnes centrum, Apartmánový dom Smrek a ubytovacie zariadenia, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny.
Ambíciou spoločnosti je vybudovať turisticko - relaxačný komplex s kapacitou 1600 lôžok s viacerými hotelmi, stravovacími zariadeniami a reštauráciami a s množstvom služieb na aktívny odpočinok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Liptovská Osada 754
034 73 Liptovská Osada

Kontakt

ID: 3209743   Dátum zverejnenia: 9.10.2017