Kozmetická poradkyňa na plný aj polovičny úväzok, Yves Rocher - Bratislava

Yves Rocher Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
790 - 990

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme do nášho tímu pozitívnu a veselú kolegyňu, ideálne milovníčku kvalitnej prírodnej kozmetiky značky Yves Rocher
- ak sa nebojíš aktívneho predaja produktov zákazníkom a vieš ochotne poradiť,
budeš túto prácu milovať
- dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie na naše portfólio produktov
- spoliehame sa na tvoj zmysel pre poriadok a čistotu, predajňa je aj tvoja vizitka
- súčasťou práce je aj pravidelné dokladanie tovaru a následne udržiavanie predpísaného vizuálu predajne, pravidelná inventúra a raz za čas (dobrovolná) kávička s kolegami po pracovnej dobe :)

Práca v Yves Rocher je práca pre milovníčku kozmetiky, preto budeš nadšená zo zamestnaneckých zliav na naše skvelé produkty. Sme prosperujúca medzinárodná spoločnosť, ktorá ti poskytne zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí našich krásnych predajní. Máme toho viac, ale všetko prezradiť nemôžeme :)

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail: lucia.vancova@yrnet.com
Do Vašej žiadosti o zamestnanie, prosím, uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.
Pre veľké množstvo reakcií si dovoľujeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.3.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, kozmetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné a komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť tímovej práce
- výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- práca s PC
- schopnosť komunikácie v AJ, prípadne v inom cudzom jazyku výhodou

Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Yves Rocher Slovakia s.r.o.
Gajova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Vančová
E-mail: poslať životopis
ID: 2277335   Dátum zverejnenia: 12.2.2018