Transport Specialist (dispečer/ka)

Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Organizačná zložka Slovakia

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 287 - 1 480 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného dispečera / dispečerku!

Chcete sa stať súčasťou tímu a pracovať v nadnárodnej dopravnej a logistickej spoločnosti?

Hľadáte nové uplatnenie a rád/a by ste pracoval/a v spoločnosti, ktorá ocení Váš názor a optimistický a aktívny prístup?

Máte záujem o samostatnú a zodpovednú prácu?

Pokiaľ áno, potom máme práve pre Vás veľmi zaujímavú ponuku !

Vašou úlohou bude:

- kontaktovanie dopravných firiem, vystavovanie objednávok na prepravy, sledovanie priebehu prepráv,
- vedenie evidencie poskytnutej prepravy,
- vykonáva inštrukcie vodičov a odovzdáva informácie o nakládkach a vykládkach,
- plánovanie zdrojov na cesty,
- sledovať priebeh prepráv, pravidelne kontrolovať časový plán prepráv, riešiť neštandardné situácie so snahou eliminovať riziko,
- kontrola a evidencia nákladov a výnosov jednotlivých jázd v prepravnom systéme,
- komunikácia so zákazníkmi,
- príprava podkladov na vypracovanie cenových ponúk,
- zodpovednosť za správne vyťaženie vozidiel,
- zodpovednosť za ziskovosť jednotlivých prepráv.

Čo získate?

Oporu veľkej zahraničnej spoločnosti, ktorá stavia hodnoty firmy na popredné miesto a ktorá rešpektuje každého jednotlivca.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu. Motivujúce finančné ohodnotenie a zamestnanecké benefity:
- stravné lístky/finančný príspevok v hodnote 6 € na každý odpracovaný deň / zmenu,
- príspevok na dopravu vo výške 2,50 € za každý odpracovaný deň / zmenu,
- 5 týždňov dovolenky pre všetkých zamestnancov,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- odmena pri pracovnom výročí (5 rokov, 10 rokov...),
- možnosť využívať MultiSport kartu,
- cafeteria systém (káva, čaj zadarmo),
- firemné akcie, teambuildingy,
- stabilné zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti,
- silné zameranie na firemnú kultúru,
- priateľskú pracovnú atmosféru v príjemnom pracovnom prostredí,
- dlhodobý pracovný pomer založený na obojstrannom rešpekte,
- Kaizen kultúra (odmeňovanie za zlepšovanie procesov),
- práca na hlavný pracovný pomer,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.

Pokiaľ Vás uvedená ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis. Kontaktovať budeme telefonicky len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Koho hľadáme?

Šikovného/nu, pozitívne naladeného/nu kandidáta/tku najmenej s ukončeným stredoškolským vzdelaním. Kandidát/ka by mal/a mať schopnosť systematickej práce, schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách. Výhodou je znalosť dopravného trhu na vnútroštátnej a medzinárodnej úrovni.
Znalosť práce na PC (MS Office) a znalosť anglického jazyka sú podmienkou.
Uvítame proaktívny prístup, samostatnosť, spoľahlivosť a výhodou je tiež prax v doprave a logistike.

Spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. je súčasťou nadnárodnej japonskej spoločnosti NYK Group. Táto popredná logistická a prepravná spoločnosť bola založená v roku 1885 a má pobočky takmer po celom svete. V prípade Vášho záujmu o ďalšie informácie prikladám našu webovú stránku www.yusen-logistics.com. V roku 2006 sme rozšírili naše aktivity aj na Slovensko. Na Slovensku má spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. pobočku v Nitre a v Senci a je zameraná hlavne na MKD, skladovanie, služby pridanej hodnoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4439625  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 287 EUR/mesiac