Warehouseman (skladník/skladníčka / picker/pickerka)

Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - Organizačná zložka Slovakia

Miesto práce
Prologistics Park Galanta - Gan, Gáň, Galanta
Mzdové podmienky (brutto)
815 - 978 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou tímu a pracovať v nadnárodnej dopravnej a logistickej spoločnosti?
Hľadáte nové uplatnenie a rád/a by ste pracoval/a v spoločnosti, ktorá ocení Váš názor a optimistický a aktívny prístup?
Máte záujem o samostatnú a zodpovednú prácu?
Vyhovuje Vám práca na 2 zmeny?

Pokiaľ áno, potom máme práve pre Vás veľmi zaujímavú ponuku !

Vašou úlohou bude:

- zabezpečiť hladký priebeh procesu podľa požiadaviek pravidelného plánu,
- dodržiavať všetky stanovené procesy a bezpečnostné predpisy,
- zodpovednosť za čistotu (5S),
- zodpovednosť za proces nabíjania a výmenu batérií,
- pracovať v súlade s H&S (BOZP) a používať ochranné vybavenie,
- manipulácia a nakládka paliet s prázdnymi vratnými obalmi k dodávateľom podľa stanoveného plánu,
- dodržiavať štandardné pracovné postupy (procesné karty),
- vyplňovanie KPI dokumentov o jednotlivých procesoch,
- účasť na operatívnych schôdzkach na začiatku a na konci zmeny vedených Team Leadrom alebo Group Leadrom Operations,
- nakládka a vykládka tovaru (zaskladnenie a vyskladnenie),
- vykonáva inšpekciu a počítanie dielov a vratných obalov,
- zodpovednosť za pomôcky podľa požiadaviek na proces/fungovanie,
- pickovanie paliet, alokácia paliet na správne skladové miesto a vyskladňovanie paliet z paletových pozícií prostredníctvom VZV príp. retraku,
- skenovanie čiarových kódov,
- účasť na inventúrach spoločnosti,
- práca v dvojzmennej prevádzke.

Čo získate?

Oporu veľkej zahraničnej spoločnosti, ktorá stavia hodnoty firmy na popredné miesto a ktorá rešpektuje každého jednotlivca.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu. Motivujúce finančné ohodnotenie a zamestnanecké benefity:
- stravné lístky v hodnote 4,50 € (zamestnávateľ hradí v plnej výške) na každý odpracovaný deň / zmenu,
- príspevok na dopravu vo výške 1,70 € za každý odpracovaný deň / zmenu,
- 5 týždňov dovolenky pre všetkých zamestnancov,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- cafeteria systém (káva, čaj zadarmo),
- firemné akcie, teambuildingy,
- stabilné zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti,
- silné zameranie na firemnú kultúru,
- priateľskú pracovnú atmosféru v príjemnom pracovnom prostredí,
- dlhodobý pracovný pomer založený na obojstrannom rešpekte,
- rest area (oddychová zóna) priamo na sklade,
- Kaizen kultúra (odmeňovanie za zlepšovanie procesov),
- kompletné zabezpečenie pracovných odevov a OOPP,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.

Pokiaľ Vás uvedená ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis. Dopravu nezabezpečujeme.
Kontaktovať budeme telefonicky len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Koho hľadáme?

Šikovného/nu, pozitívne naladeného/nu kandidáta/tku najmenej s ukončeným základným vzdelaním. Kandidát/ka by mal/a mať schopnosť systematickej práce, ochotu pracovať na 2 pracovné zmeny, schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.
Prax na VZV (príp. retrak) je podmienkou, znalosť práce na PC (MS Office) a znalosť anglického jazyka sú výhodou.
Uvítame proaktívny prístup, samostatnosť a spoľahlivosť a výhodou je tiež skúsenosť s prácou v sklade.

Spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. je súčasťou nadnárodnej japonskej spoločnosti NYK Group. Táto popredná logistická a prepravná spoločnosť bola založená v roku 1885 a má pobočky takmer po celom svete. V prípade Vášho záujmu o ďalšie informácie prikladám našu webovú stránku www.yusen-logistics.com. V roku 2006 sme rozšírili naše aktivity aj na Slovensko. Na Slovensku má spoločnosť Yusen Logistics (Czech) s.r.o. pobočku v Nitre a v Senci a je zameraná hlavne na MKD, skladovanie, služby pridanej hodnoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3915086  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 815 EUR/mesiac