Vodič

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská cesta, Lednické Rovne
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 200 EUR/mesiacvýkonnostný bonus do výšky 10% z hrubej mesačnej mzdy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie prepravy jednej alebo viacerých osôb osobným motorovým vozidlom do cieľovej destinácie (SR, Zahraničie) vo vopred dohodnutom čase
  • udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v požadovanej čistote
  • spolupráca s oddelením údržby pri zabezpečení servisu vozidiel

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Príspevok na dopravu do zamestnania.
- Možnosť stravovania vo firemnej jedálni + vyplácanie stravných lístkov
- Ročné odmeny bonusy
- Odmeny za odpracované roky

- Využite možnosti preplatenia príspevku na rekreáciu podľa zákona

- Samotná práca a jej rôznorodosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci.

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4811734  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac