Logo YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Vodič

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská cesta, Lednické Rovne
950 - 1 200 EUR/mesiac* výkonnostný bonus do výšky 10% z hrubej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu vodiča hľadáme kolegov, ktorých hlavnou náplňou práce bude:

* dodávky hotových výrobkov k zákazníkovi a vratných prázdnych balení späť
* nakladanie a vykladanie hotových výrobkov a prázdnych bedničiek
* obdržanie potvrdenia od zákazníka o prijatí dodávky
* sledovanie stavu vozidiel a ich základná údržba

* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
*  Príspevok na dopravu do zamestnania.
*  Možnosť stravovania vo firemnej jedálni + vyplácanie stravných lístkov
*  Ročné odmeny
*  Bonusy za odpracované roky

*  Možnosť uplatnenia príspevku na rekreáciu

Informácie o výberovom konaní

* Práca v dvojzmennej prevádzke
* Preprava výrobkov medzi pobočkou a skladom zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci.

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Ficeková
Tel.: +421424307014
E-mail: poslať životopis
ID: 4794850  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac