IT špecialista

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská cesta, Lednické Rovne
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 800 EUR/mesiac* konečná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača * výkonnostný bonus do výšky maximálne 20% z hrubej mesačnej mzdy * bonus za znalosť anglického jazyka * bonus za dosahované úspechy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš výrobný podnik hľadáme šikovného a aktívneho IT špecialistu. Tvojou náplňou práce bude:
*Denná kontrola funkčnosti servera
* Kontrola sieťového pripojenia a rozhrania ( kontrola funkčnosti prepojenia ISP)
* Kontrola OS, MES a siete pre výrobné stroje
* Inštalácia a zabezpečenie MES softvéru do nových výrobných strojov(skenery, mikrometre)
* Spravovanie IT technológií v kanceláriach spoločnosti
* CCTV (ovládanie a údržba NVR a CCTV kamier)
* Nákup IT zariadení
* Príprava dokumentov a účasť na auditoch IATF

* Ponúkame samostatnú, dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti

* Príjemný pracovný kolektív, práca s najmodernejšou technikou

* Možnosť profesijného rastu, plnú podporu pri výkone práce

* Motivačné bonusy

* Ročné odmeny

* Príspevok na dopravu do zamestnania

* Stravné lístky v  podobe stravnej kary EDENRED

- životopisy a žiadosti zasielajte prosím aj v anglickom jazyku
- ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, z časových dôvodov však môžeme kontaktovať len vhodných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Samostatnosť, zodpovednosť
* Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
* Flexibilita

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789175  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac