Administratívny pracovník na personálnom oddelení

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Rimavska Sobota, Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota-Sobôtka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
816 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá bude zodpovedná za nasledovné úlohy:
* Evidencia ukončených pracovných zmlúv, predlžovanie pracovných zmlúv príprava dodatkov ku zmluvám
* Evidencia a vykonávanie testov na alkohol
* Evidencia a distribúcia pošty
* Práca s pokladňou - evidencia pokladne, bločkov
* Zodpovednosť za objednávanie stravných lístkov a stravných kariet
* Práca s dochádzkovým systémom ANeT a vykonávanie opráv v systéme
* Nábor nových zamestnancov
* Zodpovednosť za systém školenia zamestnancov
* Zabezpečenie lekárskych prehliadok zamestnancov
* Vytváranie ID kariet pre zamestnancov

* Práca v mladom a perspektívnom kolektíve
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
* Stravné lístky v hodnote 5,48€ v podobe stravnej karty EDENRED
* Každoročné prehodnocovanie platov
* Vianočné bonusy
* Team buildingy
* Bonusy za odpracované roky

Informácie o výberovom konaní

- Životopis zasielajte aj v anglickom jazyku
- Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
- Adekvátne zaškolenie danej problematiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4593638  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac