Logistic Specialist

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 500 EUR/mesiac- konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností uchádzača. - konečná výška mzdy sa bude ešte navyšovať podľa zákonných príplatkov a firemných bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu do Považskej Bystrice hľadáme posilu, kde budú hlavnou náplňou práce tieto činnosti:
* denná tvorba, kontrola distribúcia KaSK plánu
* Tvorba a kontrola príkazov na vývoz
* Skenovanie a fyzická kontrola dielov pripravených na vývoz
* Komunikácia so zákazníkom
* Nepravidelné inventúry v sklade
* Riadenie a koordinácia nakládok a vykládok z/do výrobných závodov
* Práca v trojzmennej prevádzke

* Zamestnávateľ poskytuje príspevok na dopravu do zamestnania
* Stravné lístky v hodnote 5,10€
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Možnosť zdokonaľovania jazykových schopností.
* Práca v mladom a perspektívnom kolektíve
* Každoročné prehodnocovanie platov

Informácie o výberovom konaní

Prosíme poslať životopis aj v Anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office, Internet, Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Odolnosť voči stresu, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci.

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4542525  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac