Administratívny pracovník pre oddelenie Produkcie

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lednické Rovne
Termín nástupu
Ihneď
850 EUR/mesiacKonečná výška platu závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za BSA linku
- práca v SAP a MES systéme / zadávanie objednávok na BSA
- riadenie výroby, kvality materiálu a logistiky s cieľom dodržiavať termíny
- komunikácia a vedenie tímu pri dodržiavaní pracovného poriadku spoločnosti
- poskytovanie aktuálneho plánu výroby pre mesačné porady
- komunikácia so skladom materiálu
- príprava reportov, rozpočtov a hodnotení

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Možnosť vyplácania stravných lístkov v hodnote 5,10€ v podobe stravenkovej karty EDENRED
- Príležitosť zdokonaliť svoje jazykové znalosti.
- Práca v mladom a perspektívnom kolektíve
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Možnosť uplatnenia príspevku na rekreáciu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme poslať životopis aj v Anglickom jazyku.
Pohovor bude vedený aj v Anglickom jazyku.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná

- dôležitá je znalosť systému SAP

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4494691  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac