Skladník

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská cesta, Lednické Rovne
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v dvojzmennej prevádzke.
- Príjem výrobkov do skladu na základe zoznamu
- Manipulovanie, prebaľovanie do boxov a výdaj výrobkov zo skladu na základe zoznamu,
- Uskladňovanie výrobkov, nakladanie s výrobkami v sklade,
- Pravidelná (mesačná )inventarizácia výrobkov,
- Nakladanie, vykladanie výrobkov, prázdnych boxov, paliet do/z vozidla,
- Zabezpečovanie poriadku a čistoty v sklade.

- Motivačné bonusy (dochádzkový, výkonnostný, funkčný bonus).
- Stravné lístky v hodnote 5,10€ v podobe stravenkovej karty EDENRED
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Vianočné bonusy
- Práca v mladom a perspektívnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci.
Platný preukaz na VZV je vítaný.

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4494315  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.