Ekonóm - Ekonómka / Účtovník - Účtovníčka

Yuno s.r.o.

Miesto práce
Zlate Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
1 200,00 € + osobné hodnotenie (mzda zohľadňuje odbornosť, hlavne praktické zručnosti uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Samostatné, komplexné vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi vrátane miezd.
- Zabezpečenie a zodpovednosť za riadne a včasné účtovanie všetkých operácií spoločnosti.
- Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov.
- Vypracovávanie mesačných a ročných uzávierok.
- Spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmov a dani z motorových vozidiel a zodpovedá za ich správnosť, úplnosť a včasnosť.
- Zodpovednosť a kontrola vedenia účtovných kníh pri spracovaní štandardných výkazov a hlásení.
- Tvorba prehľadov podľa požiadaviek nadriadených.
- Kontrolovanie vecnej správnosti naplnenia účtov z hľadiska zákona o účtovníctve a daní z príjmov.
- Zodpovednosť za jednanie a spracovávanie správ pre jednotlivé úrady a spolupráca s audítorskou firmou.
- Aplikovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva a daní.
- Personalistika - spracovanie miezd, pracovné zmluvy

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu a ďalšieho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.
Svoje štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, podvojné účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

odbornosť
zodpovednosť
precíznosť
svedomitosť
flexibilita
všeobecný rozhľad

Od začiatku svojej existencie úzko spolupracujeme s viacerými spoločnosťami z oblasti reklamy a médií. Máme stabilné miesto na trhu a naše služby dodávame v rámci SR, ale aj do krajín v rámci EÚ.

Pre našich pracovníkov vieme ponúknuť stabilné pracovné prostredie, dlhodobú prácu, ktorá je zároveň aj motivačne finančne ohodnotená.

Počet zamestnancov Yuno s.r.o.:
1-5 zamestnancov
ID: 2754174  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200,00 € + osobné hodnotenie (mzda zohľadňuje odbornosť, hlavne praktické zručnosti uchádzača)