Hlavný stavbyvedúci

YUCON, s.r.o.

Miesto práce
Bezručova 5, Bratislava
2 500 - 3 000 EUR/mesiacZákladná (fixná) mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta a môže presiahnuť uvedenú hranicu. Súčasťou platových podmienok, nad rámec fixnej mzdy, bude prémiová zložka mzdy a to v závislosti od priebehu a výsledkov pridelených projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie aktivít spoločnosti, hľadáme Hlavného stavbyvedúceho, ktorý by sa pridal k nášmu tímu a zodpovedal za samostatné riadenie pridelených stavieb v súlade s podmienkami zmluvy o dielo, projektovou dokumentáciou, finančným plánom a vnútro firemnými predpismi.

Ďalšou náplňou práce bude:

- Riadenie, koordinácia a plánovanie všetkých interných aj externých dodávok stavieb, subdodávateľov a ďalších účastníkov výstavby v súlade s uzavretými investorskými zmluvami,  subdodávateľskými zmluvami a objednávkami

- Spolupráca pri výbere subdodávateľov stavieb a ich riadenie

- Management riadenia nákladov, kvality a BOZP

- Spolupráca s ostatnými členmi výstavby (zástupcovia investorov, stavebným dozorom projektantami atp.)

- Riadenie realizačných tímov na pridelených stavbách

- Práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť

- Osobný a profesionálny prístup vedenia

- Priateľské pracovné prostredie

- Osobný automobil, notebook, mobilný telefón na osobné užívanie

- 5 týždňov dovolenky + 3 dni sick days

- Podpora pri získaní autorizácie (preplácanie školení a poplatkov, odmena)

- Vzdelávanie (profesijné školenia)

- Firemné akcie (teambuildingy, vianočné večierky a ďalšie)

- Nadštandardné platové ohodnotenie (fixná mzda + prémie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hlavný stavbyvedúci; Stavbyvedúci

Počet rokov praxe

5

- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

- Manažérske schopnosti pre riadenie projektových tímov

- Samostatnosť, aktivita, zodpovednosť

- Analytické myslenie, dôslednosť

- Autorizácia v odbore je výhodou

- Hard skills: Pokročilá znalosť projektového riadenia, MS Office

- Soft skills: Vedenie tímu, riešenie konfliktov, rozhodovanie

Hlavným predmetom činnosti YUCON, s.r.o. je poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva – rekonštrukcie, novostavby a realizácia stavieb na kľúč.
ID: 4786939  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac